- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

III Biesiada Trzcinicka

W niedzielę 14 sierpnia 2016 roku na Stadionie Sportowym w Trzcinicy odbyła się III Biesiada Trzcinicka.

Otwarcia imprezy dokonali prowadzący Piotr Nasiadek oraz organizatorzy - Sołtys wsi Trzcinica Krzysztof Ostrowski, oraz Panowie Stanisław Polowy i Tomasz Gatner. Wszystkich mieszkańców oraz zgromadzonych gości powitał również Wójt Gminy Grzegorz Hadzik, życząc udanej zabawy i zachęcając zebranych do korzystania z przygotowanych atrakcji.
Organizatorzy przygotowali wiele rozrywek dla najmłodszych, takich jak dmuchany zamek, zabawy prowadzone przez Klauna Dyzia oraz akademia rowerowa dla dzieci. Najmłodsi mogli również sprawdzić swoje siły w zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Trzcinicy quizie bajkowym z nagrodami książkowymi. Dzieci miały również okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalno - recytatorskie. Każdy z uczestników otrzymał od Wójta Gminy Grzegorza Hadzika pluszową maskotkę oraz słodycze. W trakcie imprezy odbył się również pokaz akrobacji rowerowych w wykonaniu Jonasza Pakulskiego, a także prezentacja kępińskiej grupy Street Workout i pokaz Akademii Ruchu PASJA. Swoje umiejętności zaprezentowała także Baranowska Szkoła Tańca. Podczas festynu obejrzeć można było również zabytkowe samochody i posłuchać ciekawostek na ich temat. Atrakcją dla wszystkich zebranych była również loteria fantowa „Loteryjka” w której wylosować można było atrakcyjne nagrody.
Wieczorem rozpoczęła się zabawa, podczas której grał DJ OSKAR.

Jak uzupełnia Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik: Chciałbym podziękować organizatorom, Radzie Sołeckiej, KGW, LZS, OSP i sponsorom za zaangażowanie i przygotowanie tego integracyjnego festynu. Jest to kolejna impreza dofinansowana ze środków funduszu sołeckiego wyodrębnionego w budżecie Gminy Trzcinica. Gratuluję pomysłów i wykonania. Cieszę się, że tego typu imprezy integrujące społeczność lokalną przyjęły się i zapewniam, że w dalszym ciągu będziemy wspierać takie inicjatywy.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama