- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępnianie z pasją: Hip-hopowe brzmienia

Kępińskie zespoły nie dają się zamknąć w sztywne ramy narzucanych przez rynek muzyczny aktualnych tendencji. Grają różne gatunki muzyki od total electronische freak sound, przez rock po hip-hop. Ich alternatywne granie mimo niesprzyjających lokalnych warunków, odnosi coraz większe sukcesy.

Dzisiaj przedstawiamy Państwu zespół hip-hopowy Adwaka, który powstał w 2002 roku. W jego skład wchodziły początkowo 3 osoby: Grzała, Kanaro i Krisu. Z upływem czasu do grupy dołączył Dj Awek z Rybnika. Zespół do tej pory wydał 3 płyty. Pierwsza pt "Demo" na której gościnnie udzielił się raper Mitt. Następne dwie płyty nosiły tytuł "Nie jestem sam " i ostatnia wspólna płyta to "Gorący projekt".

Obecnie swój pierwszy solowy krążek wydaje Krisu. Projekt pojawi się w Internecie 22 sierpnia i będzie możliwy do pobrania na stronie http://www.krisu.com.pl/ . Swoją płytę, która nosi tytuł „Podróż przez życie” Krisu nagrywał w opolskim studiu Kurnik (wcześniej nagrywali tam swoje kawałki m. in. Jarecki, czy Grubson). Klip promujący płytę Krisu, pt. „Późną nocą”, został wyróżniony przez portal YouTube. Teledysk zrealizowany przez firmę mp-foto.pl był pierwszym, który nakręcono w Kępnie.

Zapraszamy do zajrzenia na profil zespołu na http://www.myspace.com/krisu87 oraz obejrzenia teledysków.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama