Kępno: Były pracownik KOSiR oskarżony - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Były pracownik KOSiR oskarżony

Po przeprowadzonym przez policję śledztwie Prokuratura Rejonowa w Kępnie przesłała do Sądu Rejonowego w Kępnie akt oskarżenia przeciwko byłemu urzędnikowi Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Były urzędnik oskarżony jest m.in. o przekroczenie uprawnień, fałszowanie dokumentów

Pod koniec ubiegłego roku policjanci Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Kępnie weszli w posiadanie materiałów, które mogłyby wskazywać, że były urzędnik KOSiR w Kępnie mógł dopuścić się przekroczenia uprawnień a także innych przestępstw przy organizacji półkolonii letnich w 2013 roku. Na tej podstawie, w listopadzie ubiegłego roku Prokuratura Rejonowa wszczęła śledztwo, które zostało powierzone do prowadzenia policjantom Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. Sprawa trwała kilka miesięcy. W toku prowadzonych czynności śledczych policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na sformułowanie zarzutów, a następnie skierowanie przeciwko byłemu pracownikowi KOSiR aktu oskarżenia.

Jak ustalili policjanci, były urzędnik w trakcie organizowanych półkolonii letnich w 2013 roku, dopuścił się niedopełnienia obowiązków i przekroczenia uprawnień, działając tym samym na szkodę Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a ponadto dopuścił się niszczenia dokumentacji służbowej związanej z przebiegiem i organizacją półkolonii.

Przeprowadzone postępowanie jest wielowątkowe. W jego ramach przedstawiono zarzuty jednej osobie, a w stosunku do innych osób toczą się odrębne postępowania.

Byłemu urzędnikowi KOSiR Kępno grozić może nawet do 10 lat więzienia.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama