Kępno: Ćwiczyli na S8 - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Ćwiczyli na S8

  • www.straz.kepno.com.pl
    www.straz.kepno.com.pl
  • www.straz.kepno.com.pl
    www.straz.kepno.com.pl
  • www.straz.kepno.com.pl
    www.straz.kepno.com.pl
19 grudnia br. Komenda Powiatowa PSP w Kępnie zorganizowała dla służb ratowniczych spotkanie z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad-Oddział Opole i wykonawcą Firmą MOTA, którego celem było praktyczne sprawdzenie możliwości prowadzenia akcji ratowniczej na drodze ekspresowej S8 na odcinku przebiegającym przez powiat kępiński

W spotkaniu tym uczestniczyli oprócz strażaków PSP i OSP, ratownicy pogotowia ratunkowego, funkcjonariusze policji oraz pracownicy pomocy drogowej. Na początku wizyty w siedzibie wykonawcy odbyła się prezentacja multimedialna. Następnie wszyscy udali się na drogę celem sprawdzenia możliwości skorzystania z wjazdów i przejazdów awaryjnych w ciągu drogi ekspresowej. Ponadto sprawdzono możliwości poboru wody do celów przeciwpożarowych ze zbiornika znajdującego się przy wjeździe awaryjnym WD2. Wykonawca udzielił także instruktażu dotyczącego demontażu barier szybko rozbieralnych na przejazdach. Na koniec przekazano klucze do bram prowadzących na wjazdy awaryjne.

www.straz.kepno.com.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama