Kępno: Dwa dni zabawy - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Dwa dni zabawy

17 i 18 czerwca na terenie KOSiR w Kępnie odbył się piknik pn. „MUZYCZNA WIOSNA”. Organizatorami wydarzenia był Burmistrz Miasta i Gminy Kępno oraz Kępiński Ośrodek Kultury

Mimo zawirowań atmosferycznych w piątek zgromadzona publiczność miała możliwość podziwiać występ muzyczno – taneczny w wykonaniu Sara Music and dance show oraz koncert rosyjskiego muzyka – DJ FILATOV, twórca m.in. hitu "Don't be so shy". Gwiazdą wieczoru był MEZO z zespołem. Raper jest twórcą wielu hitów, a jego muzyka to połączenia rapu, hip-hopu i popu. Koncert zgromadził tłumy i wprowadził wszystkich w fantastyczny nastrój.

W sobotę 18 czerwca program rozpoczęły pokazy taneczne Klubu Tańca „MADAR” pod opieką Pani Marzeny Rogalińskiej, działającego przy SP Nr 1 w Kępnie. Na scenie zaprezentowali się także uczestnicy zajęć prowadzonych w Kępińskim Ośrodku Kultury – wokaliści ze Studia Piosenki KOK, działającego pod okiem Pani Renaty Nowickiej oraz tancerze ze Studia Tańca „RETRO”, prowadzonego przez Pana Pawła Wielgosza. Publiczność zabawiał i doprowadzał do łez radości kabaret KOŃ POLSKI. Na scenie zaprezentował się także ELIO CRUZ oraz zespół COCKTAIL BOYS, wykonujący covery największych przebojów tanecznych w rockowej aranżacji. W pozytywny, letni klimat wprowadził zgromadzonych zespół REGGAESIDE – finaliści IX edycji programu „Must be the music”. Największa atrakcją tego wieczoru był koncert zespołu ZAKOPOWER. To folkowe, góralskie granie z nutką popu i rocku. Liderem zespołu jest Sebastian Karpiel – Bułecka, który to swoim śpiewem i charyzmą porwał wszystkich do zabawy. Przedsięwzięcie zakończyła zabawa taneczna.

kok-kepno.org
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama