Kępno: Farben Lehre w Gramofonie - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Farben Lehre w Gramofonie

15 grudnia br. w pubie Gramofon przy ulicy Mickiewicza odbył się koncert punkowego zespołu Farben Lehre. Nie tylko oni dostarczyli zebranym emocji w ten niedzielny wieczór, mogliśmy również posłuchać dwóch zespołów z Bralina i Ostrzeszowa grających jako support

Sala wypełniała się powoli, jednak podczas występu głównej gwiazdy była wypełniona po brzegi. Koncertowanie rozpoczął zespół Garbate Lemury z pobliskiego Bralina w składzie: Dawid Kuźbik, Marek Lemanik, Paweł Janikowski oraz Eryk Rozdolski. Grupa grająca mieszankę rocka, rocka alternatywnego oraz punka dała świetny występ i przedsmak tego, co nas czekało w finale wieczoru. Następnym zespołem, którego mogliśmy posłuchać w minioną niedzielę był zespół z Ostrzeszowa Garażowy Raj. Skład zespołu przedstawiał się następująco: Łukasz Szczypkowski, Daniel Cierniewski, Paweł Włodarczyk oraz Wojtek Stoczkowski. Grupa jeszcze bardziej podniosła napięcie w sali, gdyż pojawiły się pierwsze tańce pod sceną. Muzycy dali genialny pokaz swoich umiejętności i przygotowali wszystkich na ostatni finałowy show, czyli występ zespołu Farben Lehre. Pojawienie się ostatniego zespołu na scenie wywołało falę okrzyków i radości. Fani przygotowali duży plakat z logo zespołu. Wojciech Wojda z resztą kapeli zachęcali tłum do jeszcze lepszej zabawy. Wokalista pokazał, że jest w świetnej formie, jak i cały zespół. Grupa dała niesamowity koncert, który na pewno zapadnie w pamięć wszystkim fanom zespołu i osobom uczestniczącym w koncercie. Czekamy na dalsze koncerty.

Adam Flak
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama