- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Kayah na Pożegnanie Lata

Ponad godzinny koncert Kayah był główną atrakcją tegorocznego Festynu Powiatowego ,,Pożegnanie Lata 2015’’. Impreza zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Kępnie, na terenie Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w sobotę 29 sierpnia tradycyjnie już cieszyła się ogromnym zainteresowaniem

Program festynu przewidywał liczne atrakcje i zabawy dla dzieci. Korzystać można było również z imprez towarzyszących, wśród których znalazła się m.in. akcja ,,Kropla krwi’’ organizowana przez Stowarzyszenie ,,Po prostu pomagam’’ oraz promocja i prezentacja produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych. Starostwo Powiatowe w Kępnie zorganizowało bowiem na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi punkt informacyjno – promocyjny połączony z prezentacją i degustacją takich produktów jak m.in. Gzik Wielkopolski, kiełbasa polska wędzona, wielkopolski dżem z wiśni sokówki, ogórek kiszony „osiecki”, rogale świętomarcinkowskie, andruty kaliskie, żurek, grochówka, pajda ze smalcem i ogórkiem, ziemniaki w mundurkach itp.

Festyn rozpoczął bardzo widowiskowy pokaz Grupy Realizacyjnej Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej uczyli udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Najmłodszych bawił natomiast m.in. „Sierżant Pyrek” oraz animatorzy z grupy ,,Cyrkowe show’’.

W muzyczne rytmy uczestników festynu wprowadził zespół Sul Jazzband. Następnie publiczność mogła podziwiać pokaz salsy w wykonaniu dziewcząt z Glam Dance Studio pod kierownictwem Eweliny Łachaj. Później na scenie dobrą zabawę zapewniła grupa Boney M Imitation, który wykonał wiele znanych i lubianych przez wszystkich utworów.

Niewątpliwą gwiazdą wieczoru była KAYAH, która zaprezentowała mnóstwo przebojów takich jak „To nie ptak”, „Za późno” czy „Prawy do lewego”. Koncert skończył się licznymi bisami i gromkimi brawami zgromadzonej widowni.

Natomiast ostatnią atrakcją kończącą festyn był tradycyjnie widowiskowy pokaz sztucznych ogni.

www.powiatkepno.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama