Kępno: Kradł paliwo - został zatrzymany - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Kradł paliwo - został zatrzymany

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kilkunastu kradzieży paliw na stacjach paliw w regionie kępińskim. Ten sam sprawca kradł również tablice rejestracyjne. Akta jego sprawy trafiły już do Sądu Rejonowego w Kępnie

W październiku 2014 roku kępińska Komenda Powiatowa Policji otrzymała zgłoszenia o kradzieży paliwa przez nieznanego sprawcę. Podjeżdżał on do dystrybutorów, tankował paliwo na kwoty od 50 do 160 zł a następnie odjeżdżał bez płacenia. Za każdym razem w aucie brakowało tablic rejestracyjnych bądź też – jak się okazywało podczas sprawdzeń – były one kradzione.

Policjanci bardzo szybko ustalili personalia sprawcy. Złodziejem okazał się 31-letni mieszkaniec gm. Baranów. Jak się okazało, był on także sprawcą kradzieży tablic rejestracyjnych na terenie powiatu. Mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów. Za popełnione kradzieży grozi mu kara grzywny.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama