- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Młodzi profesjonaliści

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie uczestniczą w spotkaniach organizowanych cyklicznie przez Publiczną Bibliotekę Powiatową w Kępnie w ramach realizacji projektu „Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera”

Przedsięwzięcie ma inspirować młodzież z małych miejscowości do kreatywnego myślenia o swojej przyszłości zawodowej. „Młodzi profesjonaliści” to ludzie mający ciekawą, przyszłościową pracę, w której ważną rolę odgrywają nowoczesne technologie. Są wśród nich: pracownik agencji reklamowej, metodyk w firmie elearningowej, grafik komputerowy, redaktor magazynu internetowego, twórca animacji i teledysków. Wszystkich łączy charyzma, pasja, z jaką wykonują swoją pracę i ważne doświadczenia zawodowe, mogące być inspiracją dla innych.

„Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera” to przedsięwzięcie Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizowanego dzięki środkom firmy Microsoft i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Uczniowie Zespołu spotkali się z Kamilą Sidor, Pawłem Harajdą i Iwoną Kanafą. Dotychczas w spotkaniach udział wzięli uczniowie z klas II LOA, II LOC i III LOA. Współpracę z Publiczną Bibliotekę Powiatową w Kępnie prowadzą Grażyna Gatner i Beata Grygierzec-Wylęga.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama