- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Niszczył banery reklamowe

Od kilku miesięcy policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie pracowali nad sprawą uszkodzeń mienia dokonywanych seryjnie przez nieznanego mężczyznę. Sprawca uszkodzeń został zatrzymany na gorącym uczynku. Udowodniono mu w sumie około 30 czynów tego rodzaju popełnionych w zaledwie 7 miesięcy

Kilka miesięcy temu do Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zgłosił się jeden z właścicieli firmy transportowej z terenu powiatu kępińskiego z zawiadomieniem, że wywieszane przez niego w miejscach publicznych reklamy i billboardy są niszczone. Częstotliwość dokonywanych przez nieznanego sprawcę zniszczeń była tak duża, że pokrzywdzony postanowił zgłosić ten fakt organom ścigania.

Od tego momentu rozpoczęły się żmudne poszukiwania sprawcy tego procederu. W wyniku szeroko zakrojonych czynności i zebranych materiałów, mundurowi wytypowali prawdopodobnego sprawcę , zapoznali się także z metodami jego działania.

Do zatrzymania doszło w nocy, z 13 na 14 sierpnia br. Sprawca został schwytany na gorącym uczynku. Mundurowi ujęli go w momencie niszczenia kolejnego z banerów. Zdenerwowany mężczyzna, 44-letni mieszkaniec Kępna, broniąc się przed zatrzymaniem, groził mundurowym posiadanym w ręku nożem. Został jednak szybko obezwładniony i przewieziony do policyjnego aresztu.

Następnego dnia usłyszał zarzut umyślnego niszczenia mienia. Funkcjonariusze udowodnili mu około 30 czynów popełnionych w okresie od grudnia 2015 roku do połowy sierpnia 2016 roku, głównie za pomocą noża. Część banerów niszczył także sprayem.

W sprawie gróźb i ataku nożem na podejmujących czynności mundurowych, wszczęte zostało natomiast odrębne śledztwo. Sprawa jest w toku.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama