- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Nowy dyrektor PUP

  • zdjęcie: www.kepno.com.pl
    zdjęcie: www.kepno.com.pl
Od pierwszego kwietnia br, mamy nowego Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy. Została nim dotychczasowa kierownik CAZ Iwona Rataj

Z końcem marca na emeryturę zdecydowała się odejść wieloletnia dyrektor PUP Jolanta Kubiak. W związku z tym rozpisany został konkurs na to stanowisko. W konkursie wystartowały dwie kandydatki. Do jego przeprowadzenia powołana została specjalna komisja, która składała się z czterech członków. Sam konkurs przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym komisja dokonała analizy merytorycznej złożonych przez kandydatki dokumentów. Musiały one spełnić, zgodnie z zarządzeniem starosty, pewne wymogi formalne, m.in 5-letni staż pracy na stanowisku w instytucjach rynku pracy. Drugi etap konkursu odbył się 26 lutego. Była to rozmowa kwalifikacyjna. Podczas niej pytano o wizję i strategię dalszego funkcjonowania PUP. Komisja bardzo wysoko oceniła kwalifikacje Pani Iwony Rataj i postanowiła rekomendować ją na dyrektora PUP w Kępnie. - Po analizie dokumentów złożonych w teczce, ilości kursów i kwalifikacji Pani Rataj rokuje bardzo dobrze i jestem przekonany, że poradzi sobie świetnie z tymi trudnymi problemami rynku pracy - powiedział przewodniczący Powiatowej Rady Zatrudnienia Piotr Hołoś. Kandydaturę zatwierdził Starosta Włodzimierz Mazurkiewicz, który osobiście złożył nowej dyrektor gratulacje wraz z życzeniami dobrej współpracy.

Źródło: www.kepno.com.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama