Kępno: Pijani kierowcy na naszych drogach - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Pijani kierowcy na naszych drogach

W miniony weekend kępińscy policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy prowadzili auto po spożyciu alkoholu. Pierwszy z nich miał w wydychanym powietrzu 0,48 promila a drugi - 0,65 promila

Jak się okazało, kierowcy nie posiadali także uprawnień do kierowania pojazdami. W jednym z przypadków konieczne było także powiadomienie Funduszu Gwarancyjnego o braku aktualnego ubezpieczenia OC.

4 stycznia br. w Nowej Wsi Książęcej policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP Kępno zatrzymali do kontroli drogowej 55-latka z powiatu namysłowskiego, który kierował osobowym fordem w stanie po użyciu alkoholu. W wydychanym powietrzu miał 0,48 promila alkoholu. Ponadto kierowca nie posiadał przy sobie dowodu rejestracyjnego, aktualnego ubezpieczenia oc ani uprawnień do kierowania pojazdami.

5 stycznia br. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kępnie zatrzymali do kontroli drogowej w Mikorzynie 21-latka z gm. Kępno, który kierował oplem mając w wydychanym powietrzu 0,65 promila alkoholu. Ponadto 21-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Postępowania w obu sprawach prowadzi KPP Kępno.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama