Kępno: Powstanie wiata grillowa - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Powstanie wiata grillowa

Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy w Kępnie Zofia Siubiak podpisała umowę na realizacje projektu pn. „Piknik na rowerowym szlaku”. Zadanie to realizowane jest w zakresie małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007 - 2013

W dniu 20 listopada 2014 roku w siedzibie Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu umowę podpisała I Zastępca Burmistrza Zofia Siubiak oraz Dyrektor Departamentu Emilia Dunal. Umowę kontrasygnował Skarbnik Miasta i Gminy Kępno Jarosław Ciesielski.

W ramach projektu powstanie wiata grillowa wraz z wyposażeniem w stoły i ławki na terenie Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zadanie dofinansowane zostanie w wysokości 25 000,00 zł. Całkowita wartość projektu wyniesie 45 018,00 zł.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama