Kępno: Pożar samochodu osobowego - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Pożar samochodu osobowego

3 kwietnia br. w godzinach rannych zastęp PSP w Kępnie, wracając z kolizji drogowej, został zadysponowany do pożaru samochodu w centrum miasta. W wyniku pożaru spłonęła komora silnika oraz deska rozdzielcza w samochodzie VW Golf

Na miejscu zdarzenia stwierdzono, że doszło do pożaru komory silnika w samochodzie osobowym. Pojazd znajdował się na jezdni. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, następnie podano pianę gaśniczą na palącą się komorę silnika. Po kilku minutach pożar ugaszono.

Następnie z uwagi na zagrożenie wybuchem, zakręcono zawór butli instalacji gazowej w samochodzie. Po czynnościach dochodzeniowych policji pojazd usunięto na pobocze i przekazano właścicielowi. W czasie trwania akcji ruch odbywał się wahadłowo.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama