Kępno: Siłą chciał wejść do mieszkania konkubiny - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Siłą chciał wejść do mieszkania konkubiny

W nocy z 9 na 10 maja br. policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali mężczyznę z Kępna, który dokonał umyślnego uszkodzenia mienia - w domu swojej konkubiny stłukł szybę w drzwiach tarasowych usiłując siłą wejść do mieszkania

W nocy z 9 na 10 maja br. oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie od jednej z mieszkanek Kępna o awanturującym się, nietrzeźwym mężczyźnie. Policjanci, którzy dojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że 38-letni mieszkaniec Kępna chciał siłą wejść do mieszkania konkubiny, a gdy mu się to nie udało umyślnie zniszczył jej drzwi tarasowe, wybijając w nich szybę.

Policjanci nie zastali mężczyzny na miejscu zdarzenia, ale zatrzymali go chwile później w okolicach miejsca zamieszkania. Był pijany - miał w wydychanym powietrzu około 2,8 promila alkoholu. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwiał przedstawiono mu zarzuty umyślnego uszkodzenia mienia. 38-latek przyznał się do popełnionego czynu a ponadto zobowiązał się do naprawienia powstałej szkody.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama