Kępno: Umowa na dostawę energii elektrycznej podpisana - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Umowa na dostawę energii elektrycznej podpisana

W dniu 28 września 2015 r. podpisana została umowa na dostawę energii elektrycznej przez Kępińską Grupę Zakupową, której liderem jest Powiat Kępiński

Grupa ta została utworzona celem pozyskania najkorzystniejszego dostawcy energii. Należy przypomnieć, że Kępińską Grupę Zakupową tworzą poza Powiatem Kępińskim następujące podmioty: Gmina Baranów, Bolesławiec, Bralin, Koźminek, Łęka Opatowska, Ostrów Wielkopolski, Perzów, Rychtal, Sośnie, Strzałkowo, Trzcinica, Władysławów. Grupa ta w trybie przetargu nieograniczonego wybrała najlepszego dostawcę energii, którym okazała się firma ECOENERGIA Sp. z o.o. Oferta tego podmiotu została uznana za najkorzystniejszą w oparciu o podane w SIWZ kryterium wyboru. ECOENERGIA dostarczać będzie energię elektrycznym wszystkim członkom grupy zakupowej w terminie od 01.01.2016 r. do 31.12.2016 r.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama