Kępno: Wideorejestratory na drogach powiatu - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Wideorejestratory na drogach powiatu

Miniony weekend upłynął pod znakiem bezpieczeństwa w naszym powiecie. Drogi kontrolowali bowiem policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, którzy poruszali się nieoznakowanymi pojazdami z wideorejestratorem

W dniach między 17 a 19 czerwca br. ulice Kępna oraz poszczególne drogi naszego powiatu patrolowali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Na drogach można było spotkać aż dwa wideorejestratory, które pilnowały bezpieczeństwa i przestrzegania przepisów przez kierowców.

Łącznie, mundurowi z Poznania, skontrolowali 45 pojazdów, wystawiając 44 mandaty karne. Zatrzymano dwa prawa jazdy za przekroczenie prędkości i jedno prawo jazdy za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Policjanci ujawnili także dwóch kierowców, kierujących pojazdami mechanicznymi "po kieliszku".

Akcje z użyciem wideorejestratorów na terenie naszego powiatu będą sukcesywnie powtarzane. Policjanci kontrolują przede wszystkim odcinki o dużym natężeniu ruchu, w tym S8 oraz drogi krajowe nr 11 i 39. Pojawiają się także tam, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych i wypadków.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama