- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Wręczenie nauczycielom Nagród Starosty Kępińskiego

13 października w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie miała miejsce uroczystość wręczenia nauczycielom Nagród Starosty Kępińskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Nagrody wręczył Starosta Kępiński Witold Jankowski, który w imieniu władz powiatowych pogratulował wyróżnionym sukcesów, podziękował za trud i zaangażowanie w podnoszeniu jakości powiatowej oświaty a także złożył życzenia wszelkiej pomyślności dla nauczycieli i pracowników oświaty w powiecie kępińskim.

W uroczystości wzięli udział: Wicestarosta Grażyna Jany, Przewodniczący Rady Stanisław Baliński, członkowie Zarządu Powiatu Krystyna Możdżanowska i Michał Błażejewski, sekretarz Magdalena Osada, naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu, dyrektorzy placówek oświatowych oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

Nagrodzeni zostali dyrektorzy: Beata Lebek – ZSS w Słupi pod Kępnem i Andrzej Kowalczyk – ZSP Nr 2 oraz nauczyciele: Iwona Latańska i Karina Zalesińska z LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego, Urszula Jóźwik i Marzena Kalinowska z ZSP Nr 1, Paweł Jakubczyk i Piotr Krymiec z ZSP Nr 2, Anna Kłobuch z PPP oraz Ilona Brzezińska z ZSS w Słupi pod Kępnem.

W trakcie uroczystości prezes oddziału ZNP w Kępnie Wiktor Gruszka i były Prezes Roman Rychlewicz wręczyli wieloletnim działaczom odznaki za 50-letnią przynależność do związku. Wyróżnieni zostali: Marian Wawrzyniak (Kępno), Alfons Poślod (Wygoda Turkowska), Jan Płaza (Kępno), Kazimierz Hadryś (Baranów).

Na wniosek Starosty Kępińskiego nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała Danuta Stefańska, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. mjra H.Sucharskiego w Kępnie a Medalem Komisji Edukacji Narodowej wyróżniony został Andrzej Kowalczyk dyrektor ZSP Nr 2 w Kępnie.

www.powiatkepno.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama