- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Wyłudziła ćwierć miliona złotych

Policjanci Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Wydziału Kryminalnego KPP w Kępnie przedstawili zarzuty 40-letniej kobiecie, która wyłudziła z banków pieniądze na kwotę niemal ćwierć miliona złotych!

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie w trakcie wykonywania czynności służbowych uzyskali informacje na temat oszustw popełnianych przez mieszkankę gm. Dopiewo wobec banków naszego powiatu.

28 września tego roku postępowanie w tej sprawie zostało zakończone aktem oskarżenia. W kacie znalazły się zarzuty związane z nielegalnymi działaniami kobiety, która na podstawie fałszywych dokumentów wyłudziła z różnych banków kredyty oraz zawarła umowy leasingowe na kwotę 247 tysięcy złotych.

Podczas prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli mienie w wysokości 118 tysięcy złotych dokonując wpisu na hipotece nieruchomości. Odzyskano także blisko 32 tysiące złotych.

W sumie kobiecie udowodniono 4 czyny, które popełniła w okresie marzec – maj 2015 roku. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama