Kępno: XV Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: XV Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

25 lutego, w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie, odbył się XV Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. W tegorocznej edycji usłyszeliśmy 11 piosenek, których wykonawcy reprezentowali wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu kępińskiego - Zespół Szkół Ponadgimnazjanlych nr 1, Zespół Szkół Ponadginazjalnych nr 2 oraz „stary” ogólniak

Popisy młodych artystów oceniało jury w składzie: Magdalena Kamińska (przedstawicielka Starostwa Powiatowego), Lidia Kulik (LO Nr I), Alicja Gawińska (ZSP nr 1) i Ewa Brajer (ZSP nr 2). Jury przyznało:

I miejsce – Natalii Parzonce z zespołem ( LO Nr I)
II miejsca – Agacie Gąciarskiej (LO Nr I) oraz Przemysławowi Klepaczowi (ZSP nr 1)
III miejsce – Magdalenie Niechciał (ZSP nr 2)

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Tegoroczny konkurs stał na wysokim poziomie i publiczność z prawdziwą przyjemnością słuchała popisów wokalnych, a także instrumentalnych uczniów. Zwłaszcza te ostatnie okazały się prawdziwą ucztą dla ucha i były nagradzane gromkimi brawami. Nagrody, talony pieniężne do wybranych sklepów, ufundowało Starostwo Powiatowe w Kępnie, które wraz z Liceum Ogólnokształcącym Nr I jest organizatorem konkursu. Laureaci otrzymali również złote, srebrne i brązowe mikrofony namalowane przez uczennicę klasy 3a LO Nr I - Klaudię Błażejewską. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Na tegorocznym konkursie gośćmi ze Starostwa Powiatowego w Kępnie byli: Wicestarosta pan Ryszard Dachowski, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu pan Andrzej Jóźwik oraz pani Magdalena Kamińska z Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu. W roli konferansjerów z powodzeniem zaprezentowali się uczniowie klasy 1a LO Nr I - Agnieszka Rabiega (konferansjerka w języku angielskim) oraz Sebastian Faber (konferansjerka w języku niemieckim). Jak co roku, za organizację konkursu odpowiedzialne były nauczycielki: języka niemieckiego (Małgorzata Kopacka) i języka angielskiego (Izabela Maciejewska).
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama