Kępno: Zajączki, pisanki i baby - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Zajączki, pisanki i baby

9 kwietnia 2014 roku w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie Stowarzyszenie Pomocy Chorym Onkologicznie „Zielony Parasol” zorganizowało spotkanie z okazji świąt wielkanocnych

Tego rodzaju świąteczne spotkania wpisały się już w kalendarz działalności Stowarzyszenia Pomocy Chorym Onkologicznie „Zielony Parasol”. Wszystkich, którzy pomimo ulewnego deszczu dotarli na spotkanie, powitali wspólnie: dyrektor biblioteki - Wiesław Walas i prezes stowarzyszenia - Halina Michalak. Imprezę uświetnił występ dzieci z kępińskiego Przedszkola nr 5, koordynowany przez wychowawczynię Ewę Wardęgę. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i w bajecznych strojach zaprezentowały przedstawienie pt.: „Wyspa piratów”, czym zdobyły serca wszystkich obecnych członków stowarzyszenia, sympatyków i zaproszonych gości. Wśród przybyłych znalazł się również Eugeniusz Toruński - znany poeta, który odczytał na spotkaniu wiersz napisany specjalnie dla Stowarzyszenia. Fakt ten okazał się miłą niespodzianką dla organizatorów przedświątecznego wieczoru, podczas którego nie mogło zabraknąć życzeń, zajączków, pisanek i wielkanocnych bab. Tradycyjnie członkowie przygotowują przeróżne, wyśmienite potrawy, którymi zachwycają się nie tylko goście. Każde spotkanie staje się również okazją do wymiany przepisów na dania, które zachwyciły zebranych.

Stowarzyszenie „Zielony Parasol” organizuje dla swoich członków wiele imprez i projektów, które mają na celu wzmocnienie procesu zdrowienia w myśl zasady nie tylko leki leczą, a prezes Halina Michalak szczególnie dba o dobrą atmosferę spotkań i wciąż zaskakuje członków swojego stowarzyszenia nowymi działaniami.

Stowarzyszenie „Zielony Parasol” dziękuje wszystkim sympatykom stowarzyszenia za wsparcie, życząc im również po świętach dużo radości, która na pewno rozjaśni nawet najtrudniejsze dni zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

alak
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama