Kępno: Zostań liderem SZLACHETNEJ PACZKI - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Zostań liderem SZLACHETNEJ PACZKI

W Kępnie wciąż nie ma Lidera SZLACHETNEJ PACZKI... To znaczy, że jeśli go teraz nie znajdziemy, w grudniu Paczka nie będzie mogła dotrzeć z pomocą do osób potrzebujących

Choć Finał projektu dopiero w grudniu, Paczka 2014 już się zaczęła! Razem z Kamilem Stochem i Drużyną Skoczków, Basią Kurdej-Szatan i Jerzym Dudkiem, ks. Jacek WIOSNA Stryczek zaprasza do SZLACHETNEJ PACZKI Liderów.

Liderzy to osoby, które prowadzą projekt w miejscach, w których mieszkają. Kompletują zespoły wolontariuszy, pozyskują adresy rodzin żyjących w niezawinionej biedzie i dbają o przygotowanie jak najlepszej jakości pomocy. Tylko tam, gdzie znajdzie się lider, Paczka dotrze z pomocą w grudniu. Dla 74% wolontariuszy udział w Paczce był najważniejszym wydarzeniem w życiu!

Obecnie w całej Polsce brakuje jeszcze 40 liderów.

Jak się zgłosić?

1. Wejdź na www.superw.pl
2. Kliknij na mapę, znajdź niebieską strzałkę i zaznacz miejsce, w którym chcesz działać
3. Wypełnij i wyślij formularz rekrutacyjny.

- Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, potrafiących pracować w grupie i organizować pracę innych osób - mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, inicjator projektu. - Oferujemy szkolenia i rozwój kompetencji, szansę na sprawdzenie się w działaniu i udział w mądrej pomocy – dodaje.

Sam lider też zyskuje!

Budowanie relacji z innymi, podejmowanie decyzji i motywowanie - liderzy Paczki deklarują wzrost tych kompetencji. - Poczułam w sobie ogromną siłę, kiedy zobaczyłam, że rzeczywiście mogę zmienić miejsce, w którym mieszkam! W Paczce dowiedziałam się, w jaki sposób zarządzać ludźmi, jak skutecznie komunikować się z zespołem i organizować swój czas pracy - mówi Ewa, doświadczona liderka Paczki.

W 2013 roku SZLACHETNA PACZKA zjednoczyła 617 000 osób – wolontariuszy, darczyńców i rodzin w potrzebie, a to już ponad 1,5% Polaków! W organizację projektu włączyli się już m.in. Bronisław i Anna Komorowscy, Halinka Mlynkova, Anna Mucha, Szymon Majewski, Robert Lewandowski wraz z innymi sportowcami oraz Basia Kurdej-Szatan.
Wskocz na wyższy poziom pomagania!
Zostań liderem SZLACHETNEJ PACZKI w swoim mieście: www.superw.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama