- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kolejny etap kampanii przeciwko sprzedaży alkoholu nieletnim

  • www.baranow.pl
    www.baranow.pl
  • www.baranow.pl
    www.baranow.pl
W czwartek, 27 września, w Urzędzie Gminy w Baranowie odbyło się spotkanie szkoleniowe dla sprzedawców napojów alkoholowych

Szkolenie odbyło się w ramach realizowanej na terenie gminy Baranów kampanii ,,Pozory mylą, dowód nie". Udział w nim wzięli właściciele sklepów i sprzedawcy napojów alkoholowych, członkowie Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz pracownicy sześciu urzędów gmin.

W pierwszej części spotkania Sekretarz Gminy Baranów Marek Potarzycki omówił istotę kampanii „Pozory mylą, dowód”, której celem jest edukacja zarówno sprzedawców, jak i rodziców. Na szkoleniu szczególnie zwrócono uwagę na potrzebę żądania okazania dowodu osobistego w przypadku pojawienia się wątpliwości czy osoba dokonująca zakupu jest pełnoletnia. Następnie został wyświetlony film instruktażowy dla sprzedających alkohol.
W drugiej części prof. UAM w Poznaniu Marek Szewczyk przedstawił zasady wydawania zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, wyjaśniając wiele wątpliwości w omawianych tematach. Spotkanie w tak szerokim gronie pozwoliło na wymianę wiedzy, poglądów, doświadczeń oraz wzajemną integrację.

Źródło: www.baranow.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama