- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kolorowe boisko dla Trębaczowa

Nowoczesne boisko sportowe przy szkole w Trębaczowie to cel uczniów i nauczycieli tamtejszej podstawówki. Wyzwanie ogromne, ale możliwe do zrealizowania. Wszystko zależy od Was internautów!

Wystarczy codziennie oddać swój głos na projekt opracowany przez uczniów z Trębaczowa. Warto dodać, że to jedna z 24 szkół z obszaru województwa wielkopolskiego biorąca udział w programie "Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga". Jego celem jest promocja aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.

W programie biorą udział wybrane, przy współpracy z kuratoriami oświaty oraz gminami, szkoły podstawowe, które nie mają boiska szkolnego lub posiadany przez nie obiekt jest w złym stanie technicznym.

Zadaniem szkół zaproszonych do konkursu było przygotowanie zespołowej pracy konkursowej prezentującej dobre zwyczaje w kibicowaniu. Uczniowie i nauczyciele z Trębaczowa wykazali się ogromną pomysłowością i równie wielką determinacją. Przez ostatnie dni pieczołowicie, poświęcając każdą wolną chwilę, tworzyli makietę swojego upragnionego boiska. Efekty ich pracy można obejrzeć na stronie www.koloroweboiska.pl

O tym, która szkoła stanie przed szansą wygrania atrakcyjnej nagrody – wielofunkcyjnego boiska szkolnego, zadecydujecie Wy internauci, oddając swój głos na wybraną pracę konkursową. Dzięki Wam wyłonionych zostanie 10 szkół z największą liczbą głosów, spośród których jury wyłoni zwycięzcę oraz zdobywców 2. i 3. miejsca. Aby zagłosować zarejestrujcie i zalogujcie się!

Weźcie udział w głosowaniu! Być może to dzięki Waszym głosom nowe, wielofunkcyjne boisko szkolne powstanie w Trębaczowie. Namawiamy aby, każdy dzień przez najbliższy miesiąc rozpoczynało głosowanie na boisko w Trębaczowie.

JAK GŁOSOWAĆ

Załóż konto
Zaloguj się i znajdź szkołę, na którą chcesz głosować. Po wejściu na profil szkoły oddaj na nią głos wybierając „Głosuję”.
Sprawdzaj codziennie w „Rankingu szkół”, na którym miejscu jest wybrana przez Ciebie szkoła.
Głosować możesz raz dziennie przez cały okres trwania konkursu (18 maja – 18 czerwca), po uprzednim zalogowaniu się.
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA STRONIE INTERNETOWEJ www.perzow.pl

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama