Krążkowy: Skorzystajmy ze szkolnej świątecznej oferty! - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Krążkowy: Skorzystajmy ze szkolnej świątecznej oferty!

Po raz kolejny Gimnazjum im. Ks. Zdzisława Peszkowskiego w Krążkowach organizuje kiermasz świąteczny. Efekt pracy uczniów i nauczycieli zadziwia różnorodnością pomysłów, form, kolorów

Świąteczne tematy uczniowie realizują chętnie, stąd w każdej - nawet najmniejszej - pracy drzemią dobra energia i ciepło ich rąk. Prostota i różnorodność wykonania, nawiązanie do tradycyjnych motywów świątecznych, szeroki wachlarz wykorzystanych materiałów stanowią wystarczający powód, by na chwilę przystanąć i sięgnąć do wspomnień z dzieciństwa. Do akcji włączyli się także rodzice: Roma Patusiak i Arkadiusz Rakowski, dzięki którym oferta kiermaszowa stała się jeszcze bogatsza. Serdecznie im dziękujemy!

Wiele szkół organizuje kiermasze, pozyskując w ten sposób dodatkowe fundusze na zakup pomocy dydaktycznych. To dobrze, że uczniowie i nauczyciele zadają sobie trud, którego celem jest dobro szkoły, a w konsekwencji podniesienie atrakcyjności zajęć lekcyjnych. Gimnazjum w Krążkowach już od dawna planuje zakup rzutnika, urządzenia prostego, małego jednak działającego z dużą siłą na wyobraźnię i pamięć ucznia.

Zachęcamy więc do zakupów, zważywszy, że „oferta handlowa” opiera się na słowie „co łaska”. Kiermasz odbywać się będzie po każdej mszy św. w Kaplicy Matki Bożej Różańcowej przy ulicy Poznańskiej 14 i 15 grudnia.
Serdecznie zapraszamy!

Justyna Marczak
Ilona Pelc
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama