- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Magia Paryża w Kępnie

  • Na zdjęciu autorka prac <br />Joanna Wilk-Kalis
    Na zdjęciu autorka prac
    Joanna Wilk-Kalis
W minioną środę, 15 lutego 2012r., odbył się wernisaż fotografii czarno-białej. Wystawa prac autorstwa Joanny Wilk-Kalis pt. „Paryż moja miłość” została zorganizowana przez Kępiński Ośrodek Kultury przy współpracy z restauracją "Pod Łabędziem" w Kępnie.

Na wernisażu wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Dąbrowski oraz zastępca Burmistrza Szymon Szczęsny. Zgromadzonych gości i autorkę zdjęć powitała Dyrektor Kępińskiego Ośrodka Kultury Justyna Hołub-Rojkiewicz.

Artystka opowiedziała o swojej pasji fotograficznej oraz o fascynacji miastem miłości - Paryżem. Joanna Wilk-Kalis jest miłośniczką piękna, klasy i elegancji, i dlatego, jak sama przyznaje pokochała Paryż od pierwszego wejrzenia. Moda, sztuka i podróże to całe moje życie, bo to dziedziny, które wymykają się schematom, a ja nie potrafię znieść monotonii. Magia Paryża sprawiła, że chciałam ją koniecznie jakoś zatrzymać i tak zrodziła się moja miłość do fotografii. Niemniej jednak tylko tej czarno-białej dlatego, że zachwyca mnie sposób w jaki przenosi ona teraźniejsze momenty wstecz, do tego odrywając rzeczywistość od tego jak ją codziennie postrzegamy – przyznaje artystka.

Ekspozycję można oglądać przez najbliższych 6 dni. Serdecznie zapraszamy!
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama