Marcin Tyc przewodniczącym .Nowoczesnej - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Marcin Tyc przewodniczącym .Nowoczesnej

Nowo powstałe struktury partii Nowoczesna Ryszarda Petru w powiecie kępińskim wybrały jednogłośnie na swojego przewodniczącego Marcina Tyca. W zebraniu wziął udział wiceprzewodniczący Zarządu Regionalnego .Nowoczesnej w Wielkopolsce Andrzej Pichet

Wiceprzewodniczącym kępińskiego koła został Przemysław Janus, sekretarzem Jakub Grabowski, a skarbnikiem Ryszard Jańczak. Członkami koła są także: Jarosław Rogowski, Tomasz Lebek i Mateusz Gruca.

Obecnie koło .Nowoczesnej liczy 7 osób. “Mamy też grono sympatyków, którzy wspierają nas w różny sposób” powiedział przewodniczący Tyc. “Naszym celem są wybory samorządowe za trzy lata, ale struktury musimy budować już teraz. Struktury w innych powiatach działają bardzo prężnie. Mam nadzieję, że nasze także do nich dołączy. Cała .Nowoczesna, to młodzi ludzie, ale nie zamykamy się także na doświadczone osoby. Chętnych do współpracy zapraszamy na nasz profil na portalu społecznościowym www. facebook.com/nowoczesna.kepno”.

Przewodniczący Tyc zadeklarował również, że w najbliższym czasie .Nowoczesna przedstawi swoje pomysły i propozycje odnośnie przyszłości Kępna i całego regionu.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama