- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Milionerzy mieszkają w powiecie kępińskim

43 - tylu milionerów mieszka na terenie powiatu kępińskiego. W całym województwie wielkopolskim jest ich ponad tysiąc trzystu

Według najnowszych danych z izb skarbowych, po przeanalizowaniu zeznań podatkowych za ubiegły rok najwięcej milionerów mieszka w województwie mazowieckim - 3426 osób. Na drugim miejscu uplasowało się województwo śląskie - 1572. Trzecie miejsce przypadło Wielkopolsce - 1308 milionerów.

W naszym powiecie mieszka 43 milionerów. Dla porównania w sąsiadującym z Kępnem Ostrzeszowie - 25, w Ostrowie Wielkopolskim – 59.

Zgodnie z przyjętymi ustaleniami, w naszym kraju mianem milionera określa się osobę, która w rocznym rozliczeniu PIT wykazała dochód wyższy, niż 1 mln złotych. W minionym roku było prawie 13,6 tys. takich osób i w porównaniu z rokiem 2010 przybyło 1579 nowych milionerów.

Kim są milionerzy? Jak wynika z danych jeszcze kilka lat temu najłatwiej było dorobić się na giełdzie. Obecnie milionerzy w Polsce to głównie osoby prowadzące jednoosobowe firmy, menedżerowie oraz przedstawiciele wolnych zawodów.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama