- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Mistrzostwa Wielkopolski w „DUATHLONIE”

22 września br., na ulicach Kępna zorganizowano po raz osiemnasty Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w „Duathlonie”. Zawody, przygotowane przez TKKF „Przemysław”, obejmowały bieg, jazdę rowerem oraz ponownie bieg.

W zawodach wzięły udział dziewczęta i chłopcy ze Szkół Podstawowych oraz Gimnazjów. Mistrzostwa co roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Tegoroczni zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych od 1 do 3 miejsca otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Za zajęcie I miejsca w kategorii drużynowej szkoły otrzymały dyplom oraz profesjonalne zestawy piłek do gier zespołowych.

Na zawodach obecny był Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Szymon Szczęsny. Funkcję Sędziego Głównego Mistrzostw objął Krzysztof Dąbrowski. Impreza współfinansowana była z budżetu Miasta i Gminy Kępno.

UMiG Kępno
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama