Mroczeń: Nowa świetlica - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Mroczeń: Nowa świetlica

Nowa świetlica znajduje się w budynku komunalnym w Mroczeniu

W ramach projektu przeprowadzono remont głównej sali o powierzchni 57,60 m2 oraz wykonano toalety i odświeżenie małego korytarza. W pomieszczeniach wykonano ogrzewanie i zapewniono dostęp do ciepłej wody użytkowej. Wielkość głównego pomieszczenia jest odpowiednia do prowadzenia zajęć świetlicy rekreacyjnej.

Gmina Baranów na realizację zadania uzyskała pomoc finansową z programu „Leader” działanie Małe Projekty, w kwocie 25 000,00 zł. Pomieszczenia udostępnione zostaną całej społeczności lokalnej, głównie dzieciom, młodzieży, KGW, emerytom oraz sportowcom. Ze środków funduszu alkoholowego świetlicę wyposażono w orbitrek, atlas i stół do pingponga. Administratorem świetlicy jest Urząd Gminy w Baranowie oraz sołtys Mroczenia. Ze świetlicy będzie można korzystać po wcześniejszym uzgodnieniu z Administratorem. Dzieci do lat 7, na terenie świetlicy będą mogły przebywać wyłącznie pod opieką rodziców (opiekunów).
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama