- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Nowa sala gimnastyczna w Słupi pod Kępnem

10 grudnia 2013 r. nastąpiło uroczyste otwarcie nowej sali gimnastycznej w Słupi p. Kępnem

Roboty budowlane prowadzone były od grudnia 2012 do listopada 2013, generalnym wykonawcą była Firma Budowlana „KUBOT” Sp.j. Antoni i Małgorzata Kubot z Kępna. Wartość wykonanych robót budowlano montażowych wyniosła brutto 1 235 tys. zł. wartość zamontowanego wyposażenia 35 tys. złotych. W skład obiektu wchodzi pełnowymiarowa sala gimnastyczna o wymiarach 12 x 24 m i wysokości w świetle 6 m oraz zaplecze szatniowe (między innymi dwie szatnie wraz z toaletami dla uczniów, toaleta dla niepełnosprawnych, pokój nauczyciela wychowania fizycznego, magazyn sprzętu sportowego i pomieszczenie porządkowe). Obiekt jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi ok 430 m2.

Na wstępie dyr Grażyna Gruszka powitała serdecznie wszystkich zebranych. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: p. wójt - Bogumiła Lewandowska - Siwek, przedstawiciel Kuratorium Oświaty- p. Małgorzata Wanzek, współwłaściciel Firmy "Kubot" - Małgorzata Kubot, uczennica SP w Słupi - Martyna Kasprzak, nauczyciel wych.fizycznego p. Jarosław Kupczak oraz dyr. szkoły p. Grażyna Gruszka.

Ks. Marian Biesiada poświęcił i pobłogosławił salę, efekt pracy wielu obecnych na uroczystości. Przygotowano program artystyczny o charakterze muzyczno- sportowym, natomiast najmłodsi "zerówka" i kl. I zaprezentowali się w polonezie. Wielką niespodziankę sprawiła nam Piekarnia Słupia. Na salę wjechał " Sportowy Tort" i poczęstowano wszystkich obecnych - dzieci, rodziców, gości.

Po oficjalnej części, dyrektor zaprosiła wszystkich na skromny poczęstunek. Atmosfera była miła i już świąteczna. Oczywiście nie zapomniał o nas Mikołaj! Dzieciom podarował cukierki, p. Wójt "woreczek z niespodzianką", p. dyrektor uścisk dłoni i paletki. Dyrektor przedstawiła prezentację multimedialną przygotowaną przez p. B. Kotłowską, gdzie wszyscy mieli okazję zobaczyć jak przez lata dochodziliśmy do stanu obecnego. Wszyscy też otrzymali okolicznościową widokówkę. Podarowano nam dużą ilość piłek, piękny komplet strojów sportowych i inne sportowe drobiazgi. Społeczność szkolna i mieszkańcy Słupi czekali na salę b.długo, bo ponad 20 lat.Jesteśmy naprawdę szczęśliwi i zadowoleni. Skończyło się ćwiczenie w sali lekcyjnej i wyłącznie na świeżym powietrzu.Dzieci i młodzież kochają sport. Mamy super boisko wielofunkcyjne, piękną salę, przedszkole, odremontowaną szkołę, Izbę Pamięci, bibliotekę. Warunki jakich może pozazdrościć nam niejedna szkoła.
Dziękujemy!
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama