Nowy I Zastępca Komendanta - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Nowy I Zastępca Komendanta

1 sierpnia 2014 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie odbyła się uroczystość związana z przekazaniem obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie.

Obowiązki dotychczasowego I Zastępcy zdał mł. insp. Ireneusz Krysiak. Stanowisko objął podinsp. Waldemar Tyrański. W uroczystości wziął udział Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu – insp. dr Rafał Batkowski.
Uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku Wielkopolskiemu Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Poznaniu, insp. Rafałowi Batkowskiemu przez dowódcę uroczystości – nadkom. Roberta Ciesielskiego.

Następnie głos zabrał Komendant Powiatowy Policji w Kępnie, insp. Krzysztof Zimny. Powitał on zaproszonych gości, bowiem w ceremonii udział brali także: wicestarosta powiatu kępińskiego Ryszard Dachowski, sekretarz powiatu – Marek Oreś, wójtowie: Roman Wojtysiak – gmin Bralin, Bogumiła Lewandowska-Siwek – gmina Baranów, Witold Jankowski – gmina Łęka Opatowska, Bożena Henczyca – gmina Perzów, Czesław Balcerzak – gmina Rychtal, Grzegorz Hadzik – gmina Trzcinica oraz burmistrz Miasta i Gminy Kępno – Aniela Kempa.

Po części powitalnej nastąpiło uroczyste odczytanie rozkazów związanych z odwołaniem z dotychczas pełnionego stanowiska mł. insp. I. Krysiaka i powołaniem na to stanowisko podinsp. W. Tyrańskiego. Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu, insp. Rafał Batkowski podkreślał wyjątkowy charakter tej uroczystości. Życzył nowemu I Zastępcy sukcesów na nowym stanowisku, podkreślając jednocześnie sukcesy i dobre efekty pracy W. Tyrańskiego w poprzedniej jednostce. Życzliwe słowa podziękowania złożył także na ręce mł. insp. I. Krysiaka.

Komendant K. Zimny podziękował Ireneuszowi Krysiakowi za pracę na rzecz bezpieczeństwa w powiecie kępińskim, za zaangażowanie w rozwijanie jednostki i realizację powierzonych obowiązków. Powitał także oficjalnie podinsp. W. Tyrańskiego przekazując mu jednocześnie książkę „95 lat Policji na Ziemi Kępińskiej”, dodając, iż ma nadzieję, że nowy Zastępca dopisze kolejne rozdziały tej historii.
Słowa powitania pod adresem nowego I Zastępcy skierowali także samorządowcy, którzy zadeklarowali chęć współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa w całym regionie.

Sam podinsp. Waldemar Tyrański podkreślał, że będzie starał się realizować powierzone mu zadania związane szczególnie z bezpieczeństwem i ograniczaniem przestępczości w regionie, pomocą osobom starszym i potrzebującym.

Podinsp. Waldemar Tyrański urodził się 25 kwietnia 1965 r. w Koninie. Do służby wstąpił 30 lipca 1985 roku. Od początku jest związany z Komendą Miejską Policji w Koninie. W latach 1986-1989 kształcił się w Wyższej Szkole Oficerskiej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Legionowie. W latach 1992-1996 pełnił służbę na stanowisku specjalisty Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego w Komendzie Rejonowej Policji w Koninie. Następnie w latach 1997-1999 – jako młodszy specjalista ds. zwalczania przestępczości narkotykowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Koninie. W 2005 roku mianowany na stanowisko specjalisty Wydziału Sztabu Policji Komendy Miejskiej w Koninie, a od 2008 roku zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KMP Konin. Od 1 sierpnia 2011 roku pełnił obowiązki naczelnika Wydziału Prewencji KMP w Koninie. Podinsp. Waldemar Tyrański posiada ponadto przeszkolenie w zakresie prowadzenia negocjacji policyjnych oraz w zakresie rozpoznania minersko-pirotechnicznego.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
boleslaw lubryka - pomorze ,,pl,,

2014-08-04 22:50

fajnie że są zmiany w szeregach POLICJI kepinskiej

a czy myslicie panowie oficerowie o emerytach policji z waszej jednostki - NIE a warto by bylo. bo jest ich wiele.
boleslaw lubryka - pomorze ,,pl,,

2014-08-04 22:48

fajnie że są zmiany w szeregach POLICJI kepinskiej

a czy myslicie panowie oficerowie o emerytach policji z waszej jednostki - NIE a warto by bylo. bo jest ich wiele.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama