- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Ogólnopolski sukces kępnian


Bartosz Derkacz i Szymon Mońka, absolwenci Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Kępnie, ze swoimi robotami BlackNight oraz Impact zwyciężyli w dwóch kategoriach w Ogólnopolskich Zawodach Robotów Sumo Challenge Łódź 2011.

Już po raz czwarty w Łodzi odbyły się Ogólnopolskie Zawody Robotów Sumo Challenge Łódź 2011. Impreza organizowana jest przez Studenckie Koło Naukowe Robotyki SKaNeR działające przy Politechnice Łódzkiej.

Koło Naukowe Inżynierii Mechatronicznej działające przy Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej odniosło kolejne sukcesy. Członkowie koła Bartosz Derkacz oraz Szymon Mońka z robotami BlackNight oraz Impact zwyciężyli w dwóch kategoriach:

- 1. oraz 3. miejsce w kategorii Line Follower
- 1. miejsce w kategorii Line Follower z przeszkodami

To już kolejny sukces absolwentów naszego Liceum. W ubiegłym roku, na tych samych zawodach, w kategorii Line Follower, zajęli trzecie miejsce, a robot GreenNight został wicemistrzem na międzynarodowych zawodach robotyki RobotChallenge 2011 w Wiedniu.

Sumo Challenge to również inne konkurencje takie jak: Sumo, Minisumo, Micromouse, Humanoid Sprint, Freestyle, VEX. W zawodach wzięły udział najsilniejsze drużyny z całej Polski reprezentujące m.in. AGH Kraków, ZUT Szczecin, Politechnika Łódzka, Politechnika Opolska.

Zobacz przejazd zwycięskich robotów

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama