- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Ogólnopolski sukces sióstr Bielińskich

Milena i Wiktoria Bielińskie z Kępińskiego Ośrodka Kultury wygrały ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Kaliszu. Obie siostry okazały się najlepszymi solistkami w swojej kategorii

Finałowe przesłuchania odbyły się w środę, 27 marca, w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. W jury konkursu pod przewodnictwem prof. Andrzeja Ryłko zasiadali m.in. Lora Szafran, Anna Prucnal i zespół Brathanki.

XI Kaliski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza odbył się w środę, 27 marca. W pierwszej kategorii solistek i solistów ze szkół podstawowych kl. I-III wystąpiła Wiktoria Bielińska, potem klasy starsze, i wśród gimnazjalistów Milena Bielińska. Obie siostry zdominowały konkurs w swoich kategoriach i zdobyły pierwsze miejsca. Na co dzień siostry Bielińskie szkolą swoje wokalne umiejętności w Kępińskim Ośrodku Kultury pod okiem Renaty Nowickiej. O randze sukcesu świadczy fakt, że w jury, pod przewodnictwem prof. Andrzeja Ryłko, zasiedli: Lora Szafran i Adam Prucnal.

Warto przypomnieć, że konkursem emocjonowaliśmy się już w pierwszym etapie, kiedy obie siostry Bielińskie spośród 122 solistek i solistów znalazły się wśród 53 finalistów tego konkursu. Uczestników oceniano w czterech kategoriach wiekowych. Zgodnie z regulaminem w drugim etapie Konkursu a zarazem finale uczestnicy mogli wykonać jedną piosenkę z eliminacji konkursowych.

SG
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama