- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Perzów: Kolejny projekt dofinansowany

W poniedziałek 24 czerwca Wójt Gminy Perzów – Bożena Henczyca podpisała w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu umowę na dofinansowanie projektu „Plac zabaw nie tylko dla dorosłych”, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 , oś 4 LEADER działanie 4.1/413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju – „małe projekty”

Zakres projektu zakłada zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w centrum Perzowa zlokalizowanego między kompleksem sportowym „ORLIK” a Zespołem Szkół w Perzowie. Planowana jest przebudowa istniejącego boiska do siatkówki plażowej, ustawienie elementów siłowni plenerowej składającej się z czterech dwu-modułowych elementów: rower i jeździec, surfer i twister, wyciąg i krzesło oraz biegacz i orbitrek. Ponadto zaplanowano zakup 12 ławek typu ciężkiego, które rozlokowane zostaną na terenie odnawianego obiektu. Dopełnienie stanowić mają plenerowe stoliki szachowe wraz z siedziskami oraz bezpieczne i atestowane bramki na trawiaste boisko piłkarskie. Zagospodarowanie terenu to również wysiew trawy i nasadzenie roślin ozdobnych, co poprawi estetykę i walory rekreacyjne tego obiektu.

Założeniem projektu jest zakup atestowanych elementów, tak by było to miejsce bezpieczne, spełniające obowiązujące normy prawne. Pośrednio projekt nastawiony jest na popularyzację form aktywnego wypoczynku, a także na rozwijanie infrastruktury turystycznej na obszarze gminy Perzów. Realizacja projektu zgodnie z umową zakończy się we wrześniu tego roku piknikiem sportowym.

www.perzow.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama