Perzów: Puchar dla Oldbojów - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Perzów: Puchar dla Oldbojów

Dziesięć drużyn, rywalizacja do późnych godzin nocnych, piękne gole, emocje i przeraźliwe zimno – tak w skrócie wyglądał Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Animatorów Obiektu „Orlik” w Perzowie. Triumfatorami pierwszomajowej imprezy została drużyna Oldboje Syców

Nocne turnieje piłki nożnej w Perzowie mają już kilkuletnią tradycję. Każdorazowo na starcie staje wiele drużyn, nie inaczej było również w czwartek, 1 maja. Do zawodów zgłosiło się 10 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Otwarcia turnieju dokonali: Weronika Urbańska – zastępca wójta Gminy Perzów oraz Przemysław Tomaś – animator sportu na perzowskim orliku. Gościem specjalnym była Bożena Henczyca – wójt Gminy Perzów.

Rywalizacja grupowa toczyła się naprzemiennie, każdy z zespołów miał do rozegrania 4 spotkania. Grano dwie połowy po 8 minut, a nad przebiegiem meczów czuwali dwaj sędziowie. Ostatecznie, po trwającej 6 godzin fazie grupowej, która toczyła się przy zmiennej pogodzie, awans z grupy A uzyskały drużyny: FC Mistrze Bralin oraz Domasłów, zaś z grupy B do półfinałów weszły: zespół pod tajemniczą, acz wiele mówiącą nazwą Browarnicy oraz drużyna Oldboje Syców. W półfinałach Oldboje pokonali Mistrzów, zaś Browarnicy okazali się lepsi od Domasłowa. Pokonani stoczyli zacięty mecz o trzecie miejsce, które ostatecznie przypadło Mistrzom. Nie mniej emocji dostarczył mecz finałowy, który rozpoczął się o godzinie 1.30 w nocy przy porywistym, zimnym wietrze. Kurtki, a nawet zimowe czapki - zdecydowanie pożądane. Ostatecznie, lepsi okazali się oldboje, którzy pokonali Browarników 3:2. W meczu tym widać było jak ważne w futbolu jest wieloletnie doświadczenie, nie tylko na amatorskich boiskach. Nagrody - pamiątkowe dyplomy i puchary wręczali: animatorzy orlika – Grzegorz Kapica i Przemysław Tomaś oraz autor niniejszego artykułu, z ramienia GOK w Perzowie. Wyłoniono również króla strzelców turnieju, którym – z dorobkiem 9 bramek – został Przemysław Klepacz z drużyny Wilki Opatów.

Marcin Kowalski
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama