Piknik rodzinny w SP nr 1 w Kępnie - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Piknik rodzinny w SP nr 1 w Kępnie

W sobotę, 10 maja 2014 r., odbył się pierwszy „Piknik rodzinny” zorganizowany przez dyrekcję, nauczycieli i Radę Rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie. Celem pikniku była zbiórka środków finansowych przeznaczonych na zakup szafek szkolnych dla uczniów

W sobotę, 10 maja 2014r., odbył się pierwszy „Piknik rodzinny” zorganizowany przez Radę Rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie, z dużą pomocą i zaangażowaniem Grona Pedagogicznego. Cel pikniku był szczytny, a mianowicie zbiórka środków finansowych przeznaczonych na zakup szafek szkolnych dla uczniów z jednoczesnym miłym spędzeniem czasu w doborowym gronie uczniów, rodziców i nauczycieli. Ta niezwykle ciepła, familijna impreza, pomimo zmiennej i niepewnej pogody, przyciągnęła na szkolne boisko rzesze uczniów z rodzinami. Uroczystość rozpoczął dyrektor Krzysztof Wdowiak, który wszystkim zgromadzonym życzył udanej zabawy.

Każda klasa przygotowała stanowisko, na którym swoje umiejętności kulinarne prezentowali rodzice, zachęcając do degustacji wyrobów za symboliczną złotówkę. Można było skorzystać z usług kosmetyczki, ozdobić malunkiem twarz, chłopcy natomiast mogli poczuć się jak prawdziwi żołnierze w hełmach z karabinem na ramieniu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się szkolenia z zasad pierwszej pomocy udzielane przez pracowników miejskiej służby zdrowia (którym składamy serdeczne podziękowania).

Dzieci spędziły bardzo aktywnie czas, biorąc udział w różnego rodzaju konkurencjach sprawnościowych takich jak: przeciąganie liny, mecze piłki nożnej chłopców, rzuty do kosza, chodzenie na szczudłach, etc. – zorganizowanych przez nauczycieli pod przewodnictwem Zdzisława Góreckiego i Emilii Ziółkowskiej. Wśród sportowych rozgrywek nie zabrakło również - tradycyjnej i znanej od lat dzieciom – gry „W dwa ognie”, która rozgrywała się pomiędzy rodzicami i gronem pedagogicznym, a jednocześnie trzymała w napięciu wszystkie dzieci.

Grupa uczniów prowadzona przez Marzenę Rogalińska zaprezentowała piękna choreografię taneczną i wzbudziła zachwyt publiczności, zachęcając do wspólnego tańca –Zumby. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się wata cukrowa, którą słodko serwował Przemek Janus. Gwoździem całej imprezy była loteria fantowa, która mamy nadzieję, że wzbudziła wiele radości nie tylko dzieciom, ale wszystkim uczestnikom pikniku – w tym miejscu składamy ogromne wyrazy wdzięczności wszystkim rodzicom za cudowne fanty. Piotrowi Grabickiemu dziękujemy za przemiłą oprawę muzyczną, która bawiła nas przez te kilka godzin i umilała czas podczas kosztowania kiełbasek z grilla, które w iście profesjonalny sposób serwował Tomasz Solecki wraz z kolegą. Gorące podziękowania kierujemy do dyrekcji, wszystkich nauczycieli i obsługi szkoły, którzy poświęcili wolne, sobotnie popołudnie dla swoich wychowanków i ich rodzin.

Edyta Najdek
Katarzyna Grabicka
Ilona Tyra


ORGANIZATORZY PIKNIKU RODZINNEGO BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĄ ZA POMOC W JEGO ORGANIZACJI SPONSOROM:
SKLEPOWI „CHATA POLSKA”; SKLEPOWI „QUANT”; „INTERMARCHE”; FIRMIE „POKKER OFFICE”; RESTAURACJI „KAMIŃSKI”; MOTELOWI „ZA MIEDZĄ”; CAFE CLUB POLONIA; FABRYCE MEBLI „DIVERSO”; GABINETOWI ODNOWY „NAILS”, ALEKSANDRZE WAWRZYNOWICZ, JOLANCIE KOPIS, IRENIE KOKOT, TOMASZOWI SOLECKIEMU,KATARZYNIE I PIOTROWI GRABICKIM A TAKŻE WSZYSTKIM NIEWYMIENIONYM A BARDZO MOCNO ZAANGAŻOWANYM W ORGANIZACJĘ FESTYNU RODZICOM I PRACOWNIKOM SZKOŁY.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama