- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Podsumowali szkolenie

W ciągu ostatnich miesięcy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Perzowie odbywały się zajęcia warsztatowe związane z popularyzacją usług bankowych realizowanych z wykorzystaniem Internetu

Docelowo projekt skierowano do osób starszych dla których – jak podkreśla Małgorzata Kula – dyrektor biblioteki był to całkowicie nowy i nie do końca poznany temat. Na potrzeby projektu pracownicy biblioteki prowadzili pięciomodułowe warsztaty związane z bankowością elektroniczną. Dodatkowo uzupełniły je warsztaty z obsługi komputera i jego różnych zastosowań. Łącznie w działaniach projektu wzięło udział 25 osób. W piątkowe popołudnie 7 września odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „O finansach w bibliotece” oraz wręczenie certyfikatów potwierdzających ukończenie cyklu szkoleniowego. W spotkaniu obok uczestników projektu wzięły udział Bożena Henczyca – Wójt Gminy Perzów oraz Małgorzata Kula – dyrektor biblioteki.

Mimo zakończenia zajęć biblioteka zaprasza chętnych do korzystania z oferty biblioteki, w tym zajęć informatycznych.

Należy dodać, że środki na realizację projektu „O finansach w bibliotece” pochodzą z funduszy Narodowego Banku Polskiego a jego bezpośrednim realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która nawiązała współpracę z Biblioteką Wojewódzką w Poznaniu, a za jej pośrednictwem z siecią wybranych w drodze konkursu bibliotek gminnych.

http://perzow.pl/
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama