- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Podziękowanie za długoletnią służbę

  • zdjęcie: www.kepno.policja.gov.pl
    zdjęcie: www.kepno.policja.gov.pl
Komendant Powiatowy Policji w Kępnie podziękował za wieloletnią służbę funkcjonariuszom odchodzącym na emeryturę

8 lutego br. podczas oficjalnej narady służbowej Komendant Powiatowy Policji w Kępnie – mł. insp. Krzysztof Zimny – podziękował za wieloletnią wzorową służbę dwóm odchodzącym na emeryturę funkcjonariuszom, wręczając listy gratulacyjne.

Asp. sztab. Remigiusz Półkownik zdecydował się na emeryturę po ponad 27 latach służby w Policji. Od początku związany z KPP w Kępnie - rozpoczynał jako funkcjonariusz Plutonu Patrolowego, poprzez dowódcę drużyny Plutonu Pogotowia Policji i Patrolowania, dalej dzielnicowego Rewiru Dzielnicowych w Kępnie do stanowiska oficera dyżurnego. Odznaczony brązową odznaką „Zasłużony Policjant” oraz Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

Asp. sztab. Mieczysław Szpruch odszedł po ponad 23 latach służby. Przez cały ten okres związany z Wydziałem Prewencji KPP w Kępnie. Pierwsze kroki w Policji stawiał jako policjant Plutonu Pogotowia i Patrolowania poprzez młodszego asystenta do stanowiska dzielnicowego Rewiru Dzielnicowych.

www.kepno.policja.gov.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama