- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Policyjny nos nie zawiódł

  • Część odzyskanych przedmiotów
    Część odzyskanych przedmiotów
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do jednego z mieszkań w Kępnie. Odzyskano skradzione pieniądze i biżuterię o łącznej wartości blisko 20 tysięcy złotych

23 lutego br., w godzinach przedpołudniowych, do Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zgłosiła się mieszkanka Kępna, która poinformowała o włamaniu do swojego mieszkania. Łupem złodzieja padły pieniądze oraz wyroby ze srebra i złota o łącznej wartości blisko 20 tysięcy złotych.

Na miejsce udali się policjanci grupy dochodzeniowej. W trakcie prowadzonych oględzin od razu zwrócili uwagę na fakt, iż złodziej wybił szyby praktycznie we wszystkich oknach, a do budynku wszedł drzwiami tarasowymi, ponadto totalnie zdemolował mieszkanie. Doświadczenie funkcjonariuszy niemal od razu pozwoliło na wytypowanie sprawcy – podejrzenia padły na mieszkającego w pobliżu 50-letniego mężczyznę, wielokrotnie karanego za podobne przestępstwa. I tym razem „policyjny nos” nie zawiódł .

W miejscu zamieszkania 50-latka, pod stertą węgla policjanci znaleźli skradzione pieniądze oraz biżuterię. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Postawiono mu zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama