Półkolonie w Łęce Mroczeńskiej - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Półkolonie w Łęce Mroczeńskiej

W dniach od 5 sierpnia 2013 roku do 9 sierpnia 2013 roku w Szkole Podstawowej w Łęce Mroczeńskiej odbywały się półkolonie letnie

W półkoloniach wzięło udział 25 dzieci z klas II – VI. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych i atrakcyjnych zajęciach: zabawach i grach sportowych na powietrzu i sali gimnastycznej, zajęciach plastycznych, tanecznych, a także realizowano program profilaktyczny „Zdrowy styl życia- jestem wolny od nałogów”.

Dzieci wykonały bardzo ciekawe prace na temat: „Człowiek bez nałogów jest jak barwny motyl”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy przy muzyce i tenis stołowy. W gorące południa uczestnicy półkolonii mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności poprzez rozwiązywanie zagadek, quizów i łamigłówek. Grupa dzieci wzięła również udział w wycieczce do Wrocławia, której głównym celem był seans filmowy w chłodnej sali kinowej. W ramach półkolonii dzieci zwiedziły Urząd Gminy w Baranowie, gdzie spotkały się z Wójtem Gminy Panią Bogumiłą Lewandowską – Siwek oraz Sekretarzem Panem Markiem Potarzyckim, przyjrzały się również pracy Skarbnika Gminy, a następnie udały się na spotkanie z przedstawicielem straży do budynku OSP w Baranowie.

W ostatnim dniu półkolonii uczestnicy wyjechali na basen do Ostrzeszowa, na który czekali z utęsknieniem po kilku dniach upałów. Pełni wrażeń i miłych wspomnień podsumowali zajęcia w szkole.

Każdy uczestnik otrzymał codziennie posiłek - drożdżówkę oraz zimne i ciepłe napoje. Opiekę nad dziećmi sprawowały – panie Natalia Jańska i Renata Jańska. Półkolonie finansowane były przez Urząd Gminy w Baranowie.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama