- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Półmetek nauki, czyli połowinki

26 października i 9 listopada 2012 r. w Restauracji ,,Złoty Kłos" w Bralinie odbyły się połowinki szkolne klas technikum i liceum z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie

26 października br. w imprezie uczestniczyły klasy III techników: ekonomicznego, gastronomicznego i mechanicznego, handlowego, informatycznego oraz ochrony środowiska i architektury krajobrazu. Tego dnia w połowinkach udział wzięli również: wicedyrektor Adam Mikołowski, kierownik zajęć praktycznych Bogumiła Drobina oraz wychowawcy klas III technikum: Ewa Grygier-Dyla, Henryk Michalczyk, Violetta Piasecka, Dariusz Świtoń, Aleksandra Kowalek.

Z kolei 9 listopada br. w Restauracji „Złoty Kłos” w Bralinie wraz z wychowawczyniami: Beatą Wylęgą-Grygierzec, Aleksandrą Dymek, Sylwią Waliszewską i Magdaleną Tobias bawiły się II klasy licealne. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele dyrekcji: Zygmunt Nowacki i Janusz Pruchnicki.

Dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców półmetek nauki zorganizowany został w formie uroczystego balu. Uczniowie wspaniałą zabawę połączyli z refleksją na temat przyszłości, śpiewająco wyrażając przekonanie, że „ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...”

oprac.ap
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama