- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

POLUBILI STADION PRZY BUŁGARSKIEJ

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Rzetni po raz kolejny odwiedzili INEA STADION w Poznaniu. Tym razem pogoda dopisała i wszyscy razem dotarli punktualnie na obiekty Lecha Poznań. Warto dodać, że to już drugi wyjazd, który na mecz Kolejorza organizuje mieszkańcom DPS w Rzetni Fanclub Lecha Poznań w Kępnie

29 września 2013 r. Kolejorz rozgrywał swój kolejny mecz ligowy z Widzewem Łódź. Po smacznym posiłku, który przygotowały panie kucharki z Domu Pomocy Społecznej w Rzetni chętni do wyjazdu mieszkańcy wraz z opiekunami zasiedli na trybunach poznańskiego stadionu. Emocjom nie było końca, skromne zwycięstwo Lecha ucieszyło wszystkich, zwłaszcza, że w ostatnich minutach to piłkarze Widzewa byli bliscy wyrównania (Lech Poznań - Widzew Łódź 1:0) Tak więc wszyscy uradowani wracaliśmy do Rzetni, gdzie już na kibiców czekała smaczna kolacja. Pewnie przed zaśnięciem niektórzy jeszcze raz rozpamiętywali boiskowe emocje.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama