- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Pomóż potrzebującym!

Podczas Jarmarku na kępińskim Rynku w dniu 16 grudnia 2012 Stowarzyszenie Uśmiech we współpracy z Klubem 8 wspaniałych, działającym przy Gimnazjum Nr 2 w Kępnie, przeprowadzi zbiórkę publiczną na rzecz:

1. Mateusza Dziergwy z Joanki, który w październiku 2010r uległ ciężkiemu wypadkowi. Wypadek spowodował długotrwałe zatrzymanie akcji serca i w efekcie niedotlenienie oraz uszkodzenie centralnego układu nerwowego. Jego rehabilitacja jest bardzo kosztowna.

2. Moniki Kik – kępnianki, od urodzenia chorującej na Rdzeniowy Zanik Mięśni - ciągle postępującą i nieuleczalną chorobę. Dziewczyna ma coraz mniej siły na samodzielne poruszanie się na zwykłym wózku inwalidzkim. Zebrana kwota zostanie przeznaczona za zakup wózka elektrycznego, który pozwoliłby Monice na poruszanie się przy minimalnym wysiłku.

3. Kacperka Balcerek –4-letniego mieszkańca Kępna z wadą wrodzoną mózgu, niewydolnością oddechową. Codzienne życie chłopczyka to karmienie przez gastrostomię, używanie ssaka, wspomaganie inhalatorem, zażywanie lekarstw, częste pobyty w szpitalu ….

Podczas Jarmarku w stoisku Stowarzyszenia Uśmiech w zamian za datki otrzymać będzie można smaczne, duże pierniki z buźką Uśmiechu. Wszystkie osoby zaangażowane w tę akcję będą miały wydrukowane identyfikatory z imieniem i nazwiskiem oraz nr decyzji pozwalającej na zbiórkę publiczną. Stowarzyszenie uzyskało zgodę na przeprowadzenie zbiórki publicznej z Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie.

Do wszystkich UŚMIECHamy się o wsparcie :)
Małgorzata Frala -Kędzior Stowarzyszenie Uśmiech :)
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama