Pracowite lato w gminie Perzów - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Pracowite lato w gminie Perzów

Okres letni to najlepszy czas na realizację inwestycji, które zaplanowano w tegorocznym budżecie gminy Perzów

Jako kluczowe traktowane są tu zwłaszcza inwestycje drogowe, które obecnie prowadzone są jednocześnie w kilku miejscach na terenie gminy Perzów. Bliskie ukończenia są odcinki drogowe w Kozie Wielkiej. Tu powstają dwie drogi dojazdowe do gruntów rolnych. Dwa kolejne odcinki budowane są w Miechowie w bezpośrednim sąsiedztwie dawnej szkoły. We wszystkich przypadkach zakres rzeczowy inwestycji obejmuje przygotowanie podłoża – korytowanie, podbudowę tłuczniową oraz wykonanie dywanika bitumicznego.

Dodatkowo prowadzone są prace porządkowe w obrębie budowanych dróg polegające na udrożnieniu i pogłębieniu rowów odprowadzających wodę opadową. Obecnie prowadzone są również przygotowania do budowy kolejnego odcinka drogowego tym razem w obrębie wsi Trębaczów. Na etapie przetargu jest również projekt budowy pierwszego etapu chodnika w Kozie Wielkiej.

Inwestycje drogowe to nie jedyne działania inwestycyjne prowadzone obecnie przez gminę Perzów. W ostatnim czasie rozpoczęła się gruntowna modernizacja poszycia dachowego na budynku przedszkola w Słupi pod Bralinem. Trwają także prace w budynku świetlicy wiejskiej w Zbyczynie, która do końca października br.całkowicie zmieni swoje oblicze. W sierpniu rozpoczną się również prace związane z zagospodarowaniem terenu rekreacyjnego we wsi Brzezie oraz terenu bezpośrednio przylegającego do budynku świetlicy w Kozie Wielkiej.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama