Praktyki zagraniczne - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Praktyki zagraniczne

Uczennica klasy IV Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie w zawodzie technik architektury krajobrazu Patrycja Kowalska wzięła udział w programie zagranicznych praktyk zawodowych, odbywających się w ramach projektu „Staż zawodowy w gospodarstwach rolnych Dolnej Saksonii”, którego beneficjentem jest Towarzystwo Umiejętności Rolniczych w Poznaniu

Projekt, w którym uczestniczyła uczennica z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie został dofinansowany z programu Leonardo da Vinci –„ Uczenie się przez całe życie” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie – projekt nr 2013-1-Pl1-LEO01-38142. Uczennica w ciągu trzech miesięcy w terminie od 30.06. – do 28.09.2014r. miała okazję doskonalić swoje umiejętności z rożnych dziedzin rolniczych, pracując w nowoczesnych gospodarstwach rolnych.

Uczennica powróciła z praktyk z nowym bagażem doświadczeń, miała okazję poznać wielu młodych ludzi z rożnych krajów Europy. Najbardziej jednak ceni sobie zdobycie umiejętności posługiwania się językiem niemieckim w kontaktach z rodzimymi użytkownikami tego języka.

Agnieszka Krysiak
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama