- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Przez Kresy na Bułgarską

4 maja 2013 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Baranowie wyjechali na mecz do Poznania. Udział w przeżywaniu rozgrywek T-mobile ekstra klasy był nagrodą za czynne włączenie się do akcji zorganizowanej przez Fanclub Lecha Poznań w Kępnie

W okresie przedwielkanocnym kibice Lecha Poznań wraz ze Stowarzyszeniem Wiara Lecha oraz regionalnymi fanclubami przeprowadzili na terenie powiatu kępińskiego zbiórkę darów świątecznych dla kresowych kombatantów. Akcja składania darów odbywała się w sklepie „Czternastka”. Organizatorzy zebrali ponad 150 kg różnych produktów, które przekazali do Poznania, skąd pojechały do polskich organizacji na Litwie, Białorusi i Ukrainie. Te z kolei przekazały je polskim kombatantom.

4 maja 2013 roku w nagrodę za czynny udział w akcji zbierania darów dla kombatantów Fanclub Lecha Poznań w Kępnie pomógł w organizacji wyjazdu do Poznania na mecz Lecha z Wisłą. –W meczu uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Baranowie (wszystkie dzieci wraz z opiekunami otrzymały darmowe wejściówki) – mówi Zbigniew Wełdziński lider i animator kępińskiego Fanclubu poznańskiego Lecha. W autobusie i na stadionie panowała radosna atmosfera. Jeszcze większa w drodze powrotnej, gdyż piłkarze również dostroili się do uradowanych kibiców i wygrali 1:0. W tym dniu na trybunach zasiadło ponad 140 kibiców z Kępna. Organizatorzy mają nadzieję, że w przyszłości także inne szkoły, zachęcone zorganizowanym wyjazdem do Poznania, będą brały czynny udział w patriotycznych akcjach przeprowadzanych przez różne kępińskie środowiska.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama