- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Queento Band zagrał dla Pań!

W piątkowy wieczór, 9 marca br., w kępińskim kinie „Sokolnia”, odbył się koncert dedykowany kobietom z okazji ich święta. Licznie zgromadzona publiczność była pod ogromnym wrażeniem występu Queento Band, który podbił jej serca.

Kępiński Ośrodek Kultury dla wszystkich kobiet z okazji ich święta przygotował muzyczną niespodziankę - premierowy koncert w wykonaniu Queento Band pod kierownictwem Sławka Kłodnickiego. Pomysł stworzenia tego typu zespołu był od zawsze, ale musiał się pojawić człowiek, który to zrealizuje. Sławek Kłodnicki chwycił temat i sprawił, że nasze oczekiwania właśnie się spełniają. W większości to on zorganizował skład i pracował nad poziomem muzycznym naszych muzyków – mówiła dyrektor KOK-u Justyna Hołub-Rojkiewicz.

Występ bandu wzbudził wiele pozytywnych emocji. Potwierdzą to wszyscy ci, którzy w piątkowy wieczór przybyli do kina „Sokolnia”, aby wysłuchać standardów muzyki rozrywkowej. Tym razem na widowni zabrakło miejsc.

Zanim jednak na scenie pojawili się muzycy Sławka Kłodnickiego w wokalnym koncercie wystąpiły panie. Dobrze znane i wielokrotnie nagradzane solistki wprowadziły widownię w wyjątkową, kameralną atmosferę. Piękne, nastrojowe piosenki zaśpiewały: Longina Maryniak, Katarzyna Hojeńska, Małgorzata Dytfeld oraz Maria Lubryka. Tym większe zaskoczenie wywołało mocne i zdecydowane wejście Queento Band, w składzie: Sebastian Zarych - saksofon altowy, Grzegorz Perlak - saksofon tenorowy, Grzegorz Stasiak – trąbka, Mateusz Kłoczaniuk – puzon, Agnieszka Sekula - puzon, Mariusz Pacyna – gitary, Paweł Kędzior – instrumenty klawiszowe, Piotr Wróblewski – instrumenty klawiszowe, Krzysztof Kieruzal – gitara basowa i Marek Niechciał – perkusja. Muzycy rozpoczęli swój pierwszy występ instrumentalnym utworem „I feel good” Jamesa Browna. W kolejnym utworze „Higher & higher” zespół zagrał wraz z wokalem Kamila Grabnego. W następnym nastrojowym „Cry to me” orkiestrze Sławka Kłodnickiego towarzyszyła Anna Niełacna. Kolejny utwór Michaela Buble pod tytułem „Everything” zaśpiewał Tomasz Wojtan. Koncert zakończyły instrumentalne tematy z filmu „Vabank” i „07 zgłoś się”.

Po dzisiejszym koncercie chcielibyśmy, żeby zespół stał się bandem na miarę reprezentacji naszego miasta. Muzycy na pewno będą się rozwijać, a możliwości ku temu będzie stwarzał im Kępiński Ośrodek Kultury – dodała na zakończenie Justyna Hołub-Rojkiewicz.

Niewątpliwie po piątkowym koncercie Queento Band stał się odkryciem muzycznym, w którym pokładane są nadzieje na muzyczną reprezentację Kępna. Wśród zgromadzonej widowni oprócz pozytywnych opinii o występie, było słychać pytania o kolejny koncert tych świetnych muzyków.

Wszystko wskazuje na to, że niebawem będziemy znowu mogli usłyszeć zespół. Kępiński Ośrodek Kultury już planuje kolejny występ z udziałem Queento Band.

Więcej zdjęć z koncertu w zakładce FOTO-GALERIE

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
polikarpek

2012-03-15 21:58

A ja nie bylem ale ttez polecam!a co mi tam!
Katarzyna

2012-03-12 10:52

Byłam na tym i było na prawdę świetnie! Nie spodziewałam się. Gorąco polecam na przyszłość koncerty tego zespołu!
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama