Remonty w Taborze Wielkim i Taborze Małym - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Remonty w Taborze Wielkim i Taborze Małym

  • Dom Ludowy w Taborze Wielkim
    Dom Ludowy w Taborze Wielkim
  • Budynek gminny w Taborze Małym
    Budynek gminny w Taborze Małym

23 lipca br. w wyniku przetargu nieograniczonego wyłoniony został wykonawca robót remontowo-budowlanych, jakie przeprowadzone będą w obiektach domów ludowych w Taborze Wielkim i Taborze Małym jeszcze w tym roku.

Dopiero w trzecim postępowaniu przetargowym udało się wyłonić wykonawcę zaplanowanych przez Gminę Bralin robót remontowo-budowlanych w Domach Ludowych w Taborze Wielkim i Taborze Małym. Pierwsze postępowanie w tym zakresie zostało unieważnione z uwagi na brak zainteresowania ze strony potencjalnych wykonawców. W drugim przetargu wpłynęły dwie oferty, jednak obie przekraczały założony plan finansowy.

To drugi z zaplanowanych etapów modernizacji tych budynków, pierwszy etap remontów przeprowadzony był w ubiegłym roku. Wówczas w Taborze Wielkim przebudowane zostało szambo, prace polegały na montażu zbiornika na ścieki komunalne wraz z podłączeniem i wszelkimi robotami towarzyszącymi. Z kolei w Taborze Małym wykonane zostało ogrzewanie kominkowe, wymieniono okna w jednej sali i na poddaszu oraz przeprowadzono malowanie.

W drugim etapie remontów w Taborze Wielkim wymienione zostanie pokrycie dachowe i okna, przeprowadzone zostaną roboty wodno-kanalizacyjne i elektryczne zamontowana instalacja wentylacyjna, podjazd dla osób niepełnosprawnych, powstanie pomieszczenie chłodnicze i zmywalnia. W sali głównej zostaną wymienione drzwi wejściowe, drewniana podłoga będzie cyklinowana, a cała sala pomalowana. Do kuchni zakupione będzie brakujące wyposażenie. Wyremontowane zostaną również łazienki i korytarz.

Także w Taborze Małym na budynku gminnym zmienione zostanie pokrycie dachowe i wykonane odwodnienie dachu, a ponadto na poddaszu wykonawca wymieni podłogę, w kuchni zamontowane będą nowe meble i zakupione wyposażenie AGD, zastawa obiadowa i kawowa, garnki, sztućce, zastawa szklana.

Wykonawcą tych robót będzie firma „Ares” Karol Wrzecioniarz z Klonowa. Koszt wszystkich robót do obu domów ludowych to kwota 309.711,31 zł brutto. Na zakup wyposażenia do kuchni przeprowadzone zostanie odrębne postępowanie przetargowe. Planowany termin zakończenia remontów określony został na listopad 2014 r.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama