Rosswijające Wakacje Rossmanna - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Rosswijające Wakacje Rossmanna

W dniu 27 marca 2015 roku rozstrzygnięty został ogólnopolski konkurs drogerii Rossmann „Rosswijające Wakacje Rossmanna”. Uczniowie Gimnazjum nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Kępnie pod nazwą „Łabędziarze” zostali jego laureatami

Drużyna „Łabędziarzy” składa się z 20 uczniów i uczennic klas III.
Konkurs rozpoczął się 01.02.2015 i trwał do 27.04.2015.
W czasie trwania konkursu pod okiem nauczyciela, uczniowie wykonywali trzy prace konkursowe.

Zadanie pierwsze to flash mob. Ponieważ organizatorem konkursu jest ROSSMANN - tematem konkursowego flash moba była „HIGIENA CODZIENNA WŚRÓD NASTOLATKÓW”. Zadanie to należało wykonać w terminie od 01.03.2015 do 20.03.2015 i umieścić go na stronie drogerii. Filmik pt. „Higiena u Łabędziarzy, każdy o takiej marzy!” można obejrzeć na stronie http://www.rossnet.pl/1000wakacji/galeria .

Drugim zadaniem było wymyślenie SZKOLNEGO DREAM-SKLEPIKU. W tym celu uczestnicy musieli wymyślić co najmniej 7 zdrowych produktów, które sami chcieliby kupować, przegryzać i delektować się nimi. Na szkolnej przerwie, na imprezie, spacerze i na seansie filmowym. Następnie należało zaprojektować opakowania, ustawić na półkach i sfotografować całość. Jednym z zadań w tym etapie było również zaprojektowanie ulotki, która promowała wymyślone produkty. Całość została również umieszczona na stronie internetowej Rossmanna. Zadanie to należało wykonać w terminie 21.03.2015-12.04.2015.

Galerię zdjęć również można obejrzeć ww. linku w zakładce zadanie II.

Trzecie zadanie to prawidłowe rozwiązanie quizu. Prawidłowe rozwiązanie quizu to udzielenie co najmniej 75% prawidłowych odpowiedzi. Rozwiązanie należało zamieścić do 20.04.2015.

Zadania konkursowe nr 1 i 2 oceniała Kapituła Konkursu i Internauci. Połowa głosów należała do Internautów i połowa głosów należała do Kapituły Konkursowej. Internauci mogli oddawać głosy na stronie internetowej www.rossnet.pl/1000wakacji w terminie od 01.03.2015 r. do 20.04.2015r.

Dla zwycięskich drużyn organizator konkursu zorganizował wakacje marzeń.

„Łabędziarze” wyjadą na nie w terminie 27.07.2015 r. - 05.08.2015 r.

Nasi „Łabędziarze” to: Agata Abram, Agata Najdek, Aleksandra Udała, Angelika Sieczka, Bartłomiej Bartczak, Damian Kurczowa, Daria Kucharzak, Daria Pietrzykowska, Dawid Czworowski, Jagoda Czarczyńska, Jagoda Tuz, Karol Balcerzak, Klaudia Noculak, Maciek Komorowski, Małgorzata Ciemna, Marcin Hoja, Mikołaj Spigiel, Miłosz Ochnio, Weronika Zalesińska, Wiktor Lekki. Wszyscy są uczniami klas III.

Opiekun grupy to Joanna Prus.

Warto dodać, że wartość każdego wyjazdu to kwota 60000zł. A w konkursie wzięło udział prawie 350 drużyn.

www.um.kepno.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama